Pozor, restart! Jedinečná konference opět láká na zvučná jména. Letos už pošesté

7. 5. 2019 | Petr Michl

Inspirace, životní zkušenosti známých a zajímavých lidí, nevšední příběhy. Netradiční konference nazvaná Restart myšlení míří už do šestého vydání. Celodenní akce zakončená after party se koná ve čtvrtek 6. června a pořadatelé ji letos umístili do Vnitroblocku v Tusarově ulici v pražských Holešovicích. Mezi zajímavými řečníky budou i letos lákavá jména: Elena Gorolová, Jiří Tlustý, Mirka Čejková nebo Jakub Szantó.

Inspirace a osobní rozvoj — to je hlavní motto jedné z nejpopulárnějších českých konferencí. Máte pocit, že jste se ve svém životě tak trochu zasekli? Že byste potřebovali postrčit kupředu nebo novým směrem? Že by se vám hodil malý osobní restart? Inspiraci pro něj můžete načerpat právě na této konferenci plné otevřených příběhů a přiznání, na níž vystoupí celá plejáda hostů, kteří rozhodně mají co říct.

 

Kdo se tedy o svůj příběh podělí?

Romská aktivistka Elena Gorolová, kterou stanice BBC zařadila mezi stovku nejinspirativnějších žen loňského roku, se věnuje dětem z ohrožených rodin a dětských domovů nebo ženské sterilizaci. Kariéru bývalého hokejisty NHL Jiřího Tlustého zabrzdily vleklé zdravotní obtíže, a tak se pustil do podnikání. Dnes radí svým klientům se zdravou výživou a prodává doplňky stravy.

Válečný zpravodaj, televizní reportér a milovník Orientu Jakub Szantó prozradí, jak si ve všech těch válečných konfliktech, revolucích, občanských válkách a převratech zachovat zdravou duši.

Malíř a biolog Jan Dungel už tři dekády maluje přírodu v tropické Jižní Americe, pobýval v Amazonii, pod zasněženými vrcholky And či v bažinách na jejich úpatí. A až právě tam objevil vlastní duši a našel propojení umění s vědou. Tomáš Šebek pracoval jako chirurg a zároveň jako tiskový mluvčí nemocnice, s Lékaři bez hranic byl na Haiti, v Afghánistánu nebo Súdánu. Zároveň podniká s telemedicínským projektem zaměřeným na lékařské poradenství.

„Jelikož víme, že k osobnímu restartu je potřeba nejen odhodlání a pevná vůle, ale často i nějaký ten finanční obnos navíc, věnujeme z každé prodané vstupenky 300 korun na konto obecně prospěšné společnosti Asistence. Ta poskytuje sociální služby přibližně 250 lidem s tělesným a kombinovaným postižením ročně. Jsem přesvědčená, že i letos přispějeme zajímavými penězi. Každopádně nás čeká nezapomenutelný den nabitý emocemi a zajímavými příběhy,“ doplňuje manažerka konference Anna Kaldararová.

O konferenci bývá tradičně obrovský zájem a po vstupenkách se velice rychle zapráší. Registrovat se můžete na webu konference už teď. Když to stihnete do 9. května, zaplatíte za vstupenku 3000 korun bez DPH, později se částka zvedá na 4000 korun. V ceně je kompletní přednáškový program, občerstvení, závěrečné komediální stand-up vystoupení i večerní party.

Kdy: ve čtvrtek 6. června
Kde: Vnitroblock
Koukněte se na kompletní program


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: