PR Klub obměnil vedení

24. 6. 2014 | redakce

Nové členy Výkonného výboru zvolil na svém Shromáždění PR Klub. Nejvyšší orgán organizace povede z pozice předsedy dosavadní místopředseda Petr Langer, PR konzultant vydavatelství ANNONCE a spolumajitel agentury Kapesní svět.Místopředsedkyní
se stala Gabriela Bechynská, tisková mluvčí Grantové agentury ČR. Výkonný výbor dále doplnili Josef Hovad, specialista na sociální média a majitel společnosti Nobord, a Petra Macháčková PR manažerka a manažerka reklamy u Rakouské národní turistické centrály v ČR. Petr Chadraba, PR Manager CZ/HU/SK IKEA, ve svém mandátu pokračuje. S částečně obměněným vedením bude úzce spolupracovat i dosavadní předsedkyně Viola Baštýřová, která se po skončení mandátu rozhodla znovu nekandidovat. Shromáždění členů PR Klubu také přijalo změnu stanov, které vycházejí z nového zákona o spolcích, a přijalo zprávu o hospodaření.

„Obměněné vedení PR Klubu si jako jeden ze svých zásadních úkolů stanovilo posílit členskou základnu. I v dalším roce povede soutěž firemních publikací Zlatý středník a plánuje rozvoj stávajících vzdělávacích aktivit," vyjmenovává Petr Langer (na fotografii). „Díky předchozímu vedení Výkonného výboru a především dosavadní předsedkyni Viole Baštýřové máme na co navázat. Navíc vím, že přebíráme PR Klub jako stabilizovanou a dobře fungující organizaci se skvělým administrativně-organizačním zázemím opírajícím se o tajemnici Danielu Příhodovou," dodává Langer s tím, že množství prezentované práce Výkonného výboru za loňský rok otevřeně ocenili všichni účastníci řádného Shromáždění.

PR Klub měnil vedení i minulý rok, a to za dramatičtějších okolností, kdy předchozí předsedkyně organizace, Kateřina Borovanská, neodcházela v dobrém a rozpory s PR Klubem byly medializovány i posléze. Vyjádření nyní končící předsedkyně Violy Baštýřové oproti tomu mluví o kontinuitě: „Členové PR Klubu si zvolili do svého vedení osoby, které v loňském roce patřily mezi jeho nejaktivnější členy prokazující zjevnou snahu posunout nejen PR Klub někam dál, ale také pracovat na další kultivaci celého oboru. Jsou pro mě zárukou stability a dlouhodobého fungování našeho profesního sdružení. Navíc po roční spolupráci s Petrem Langerem věřím, že to je člověk na správném místě a já se tak v klidu mohu věnovat svým dalším aktivitám."

Štítky dokumentu: Formy PR

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: