PR Klub přinese diskuzi s mluvčím prezidenta Jiřím Ovčáčkem

23. 11. 2015 | redakce
Mluvčí často hasí průšvihy svého zaměstnavatele a interpretují mírněji, co řekl. Jiří Ovčáček řečené prezidentem Zemanem v plné míře potvrzuje a ještě přidává. Nepropásněte prosincovou diskuzi PR Klubu s nejviditelnějším politickým mluvčím novodobé historie.

Na platformě sdružení profesionálů PR Klub vystoupí na konci roku mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. V pondělí 21. prosince přijde diskutovat o celkové komunikační strategii Hradu, využívaných komunikačních nástrojích včetně sociálních sítí a jejich efektivitě a v neposlední řadě i o dopadu komunikačních aktivit na reputaci prezidenta. Registraci je možno provést prostřednictvím internetových stránek PR Klubu.

„Ať už někoho provokuje nebo svým jedinečným komunikačním stylem fascinuje, rozhodně je to aktuálně nejmedializovanější, stejně jako nejvýraznější osobnost mezi mluvčími,“ říká místopředsedkyně PR Klubu Gabriela Bechynská, která bude setkání s Jiřím Ovčáčkem moderovat. „Diskuse s ním může být podle našeho názoru velmi zajímavá i všestranně podnětná. Očekáváme, že získáme náhled na komunikaci od člověka, který pracuje v mimořádně stresovém prostředí a ještě k tomu v unikátním spojení s tak svébytným politikem, jakým Miloš Zeman bezpochyby je,“ dodává Bechynská.

Ještě před prosincovým vystoupením Jiřího Ovčáčka organizuje PR Klub půldenní konferenci s tématem „Měření efektivity PR“. Vystoupí na ní zástupci korporací, mluvčí mBank Pavel Vlček a mluvčí pojišťovny Generali Jiří Cívka, kteří pohovoří o reportování výsledků PR aktivit ve velkých a mezinárodních firmách. Vlastní nástroje pro monitoring médií i sociálních sítí včetně těch zaměřených na vyhodnocování představí generální ředitelka společnosti Newton Media Petra Mašínová. Agenturní rozměr včetně nástrojů využívaných v mezinárodní síti FleishmannHillard pak dodá ředitel pro digitální a sociální média Ondřej Peterka. Seminář se uskuteční 25. listopadu od 13 hodin v prostorách YMCA, registrovat se na něj je možné opět prostřednictvím stránek PR Klubu.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: