PR Klub zahajuje nový program „Junior PR profesionálem“

29. 9. 2011 | BVo
PR Klub spouští od října nový vzdělávací program „Junior PR profesionálem“. Pět seminářů má zdokonalit účastníky programu především v základních dovednostech PR.

PR Klub, který se snaží napomáhat k lepší odbornosti pracovníků PR a zároveň zvyšovat prestiž této oblasti, spouští od října nový vzdělávací program „Junior PR profesionálem“. Program je zaměřen na mladou generaci pracovníků a lidí, kteří se zajímají o public relations.

Celkem proběhne pět na sebe navazujících seminářů, které mají docílit zdokonalení účastníků v základních dovednostech PR, které by pak mohli snadněji nastartovat jejich budoucí kariéru.

„Jde nám o to, abychom méně zkušeným kolegům pomohli nastartovat jejich kariéru tím, že získají správné PR návyky. Upozorníme je na časté chyby, které se v praxi dělají a kazí oboru image i výsledný efekt, a současně získají nové kontakty, které budou v budoucnu možná potřebovat,“ říká Jana Girgašová, garant programu Junior PR profesionálem.

Termíny kurzů:

6.10.2011: Redakční práce v moderním PR (Lektor: Pavla Kozáková, nezávislá novinářka)
3.11.2011: Distribuce PR sdělení (Lektor: Michal Vlasák, Euro RSCG)
19.1.2012: Tvorba komunikačních strategií (Lektor: Aleš Kacl, JUST Communication)
16.2.2012: Analýzy, monitoringy, rešerše (Lektor: Přemysl Cenkl, ČTK)
1.3.2012: Osobní image management (Pavel Šafránek, nezávislý konzultant)

Více informací ZDE.
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.