PR Summit 2011 přilákal nejpestřejší spektrum zájemců a jejich počet stále roste

13. 10. 2011 | VOt
Ve středu 19. října se uskuteční už třetí ročník PR Summitu. Jedna z nejočekávanějších akcí letošního podzimu proběhne v prostorech Corinthia Hotelu Praha. Hlavním tématem PR Summitu 2011 je „PR očima CEO“.

Třetí ročník Public Relations Summit 2011 přilákal nejpestřejší spektrum účastníků v historii. Přihlásilo se už přes 170 zájemců a jejich počet stále roste. Akce, která je jednou z nejočekávanějších událostí podzimu, se uskuteční 19. října v prostorech Corinthia Hotelu Praha. Klíčovým tématem letošního ročníku je „PR očima CEO“.


Generální ředitelé společností Bochemie, T-Mobile a Skanska představí své prezentace a nabídnou různé pohledy na český trh v porovnání se zahraničím. Čerpat budou především ze svých vlastních zkušeností. V navazující diskuzi se pak i další osobnosti, které stojí v čele různých organizací, podělí o svá očekávání směrem k oboru PR. Na akci budou zastoupeny přední české společnosti, například Česká spořitelna, Budějovický Budvar, Barum Continental, Vodafone, Seznam.cz a spoustu dalších.


Pokud se chcete zúčastnit PR Summitu 2011, neváhejte. Uzávěrka přihlášek na konferenci je už zítra 14. října. Registrovat se můžete ZDE.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: