PR Summit zviditelní značku nejen s pomocí sportovního sponzoringu, charity a využitím zelené vlny ve společnosti

13. 6. 2019 | redakceStěžejními tématy dalšího ročníku PR Summitu bude CSR a zelené vlny odpovědnosti ke společnosti také sladění kreativity s marketingovou strategií, PR ve státní správě a politický marketing. Jak lépe komunikovat značku a zlepšovat svou reputaci se dozvíte 12. září.

Co vás na PR Summitu čeká?

Můžete se potkat s „PR osobností 2018“ Patrikem Schoberem, zakladatelem agentury PRAM Consulting. Jeho úvodní přednáška dá význam všem komunikačním kanálům, které lze v Public Relations využít.

Další přednášející Jakub Horák patří k nejznámějším osobnostem českého reklamního světa – a to nejen díky politickým kampaním (v parlamentních volbách 2017 pomáhal Pirátům a v prezidentských Mirkovi Topolánkovi). Ve své přednášce o politickém marketingu představí výzkum motivací a bariér voličů.

Zero waste, green, sustainable, eco-friendly, upcycle. Zvedla se velká zelená vlna. Bude tento trend pokračovat? Nechte se inspirovat firmami jako IKEA, Bezobalu, Otoč kelímek nebo Steeblo. Podiskutují o tom, jak se dá šikovně využít ekologické cítění lidí ve svůj obchodní prospěch. A dá se vůbec na ekologii a udržitelnosti postavit celá značka?

Na PR Summit dorazí také marketingová ředitelka McDonald´s Ivana Šedivá. Ve své přednášce se zaměří na spojitost mezi Mekáčem a pojmem „okurka“.

Sportovní sponzoring je na vzestupu. A není se čemu divit. V době, kdy jsme všichni přehlceni reklamními sděleními, nabízí sport něco mimořádně hodnotného – skutečné emoce. Jakým směrem se bude toto odvětví ubírat v následujících letech? Prozradí Nikola Mráčková, na kterou volně naváží David Douša s tématem Běhej lesy a Petr Lešek s Jizerskou 50.

Úplný program najdete na stránkách společnosti Internet Info, která akci produkčně zajišťuje. Pořadatelem a garantem konference je Asociace Public Relations Agentur.
,

Kdy: 12. září 2019

Kde: Hotel Grandior

Na konferenci PR Summit se můžete pohodlně zaregistrovat online a do 30. 6. využít zvýhodněnou cenu za včasnou registraci.

Štítky dokumentu: Tipy na akce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.