Prima chystá soupeře pro Pojišťovnu štěstí

1. 3. 2010 | TMJ
Již tento měsíc uvidíme srdcového krále televize Prima, který by se měl postavit seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí. Bude se jmenovat Zázraky života a nasvědomí jej bude mít obdobný tým, jako tomu je u konkurence. S informací přišel portál Mediashow.cz. Prima podle portálu pro seriál angažovala přímo tvůrce Pojišťovny štěstí - autorkou scénáře je tak Eva Papušková.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.prima.cz

Již tento měsíc uvidíme srdcového krále televize Prima, který by se měl postavit seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí. Bude se jmenovat Zázraky života a na svědomí jej bude mít obdobný tým, jako tomu je u konkurence. S informací přišel portál Mediashow.cz.
Prima podle portálu pro seriál angažovala přímo tvůrce Pojišťovny štěstí - autorkou scénáře je tak Eva Papušková. Seriál by se měl stát jedním z hlavních pilířů Primy v programu pro skupinu D 15-54, v užším segmentování by se měl zaměřit na velkou skupinu třicátnic. Tématem se bude zaměřovat na dilema kolem početí dítěte v centru asistované reprodukce s názvem Život. V obsazení prima sází zejména na Jiřího Ornest či Veroniku Freimanová. Zmladších herců pak na Romana Zacha, Tatianu Vilhelmovou, Igora Chmelu nebo Janu Plodkovou.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: