Prima Love odstartovala, web nezvládá nápor zájemců

8. 3. 2011 | TAM
Čistě ženská televize "Prima Love" odstartovala. Od dnešního rána vysílá na kanálu nekdejší regionální televize R1. Naladit ji tedy jde v rámci multiplexu 3 a na satelitu. Televize nabídne především prověřené seriály, jako jsou Zoufalé manželky, Džungle rtěnek nebo Chirurgové.

 

Logo kanálu Prima Love

Čistě ženská televize "Prima Love" odstartovala. Od dnešního rána vysílá na kanálu nekdejší regionální televize R1. Naladit ji tedy jde v rámci multiplexu 3 a na satelitu.

Televize nabídne především prověřené seriály, jako jsou Zoufalé manželky, Džungle rtěnek nebo Chirurgové. Reprízovat se zde budou i některé původní seriály z produkce Primy - Rodinná pouta nebo Letiště.

O projekt je, jak se zdá, odpovídající zájem. Stránky nové televize jsou od dnešního dopoledne nedostupné - pravděpodobně nedokázaly odolávat nájezdu informacechtivých uživatelů. Sdělení "The page you are looking for is temporarily unavailable.

Please try again later." se na stránce www.prima-love.cz objevuje zhruba od sedmé hodiny ranní a nezmizelo ani v době publikování této aktuality.

Za grafikou pro kanál Prima Love stojí stejně jako v případě Primy Cool studio Oficina - a nutno říci, že i tentokrát by to mohla být trefa do černého. Dominantní růžová barva je kombinována s dalšími pastelovými odstíny a v rámci jinglů se dočkáme "typicky ženských" motivů, jakými je výběr oblečení nebo mlsání pralinek.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: