Regiojet v prvním pololetí tohoto roku možná nevyjede

10. 3. 2011 | ITO
Ještě před pár měsíci tvrdil Radim Jančura, že jeho žluté rychlíky vyjedou jistojistě v první polovině tohoto roku. Tedy nejpozději v červnu. Nyní však byla společnost Regiojet nucena přiznat, že tento termín není reálný. Alespoň to vyplývá z prohlášení provozního ředitele Jana Paroubka, které učinil na odborném fóru webu K-report. Podle informací, které zde poskytl, Regiojet v červnu nevyjede, v červenci nejspíš ano.

Jeden z návrhů vzhledu lokomotiv společnosti Regiojet

Ještě před pár měsíci tvrdil Radim Jančura, že jeho žluté rychlíky vyjedou jistojistě v první polovině tohoto roku. Tedy nejpozději v červnu. Nyní však byla společnost Regiojet nucena přiznat, že tento termín není reálný. Alespoň to vyplývá z prohlášení provozního ředitele Jana Paroubka, které učinil na odborném fóru webu K-report. Podle informací, které zde poskytl, Regiojet v červnu nevyjede, v červenci nejspíš ano. Na oficiální vyjádření redakce zatím čeká.

Tajemstvím i nadále zůstává, od koho Regiojet nakoupil vagony. Ty by měly mít podle dřívějších informací dvě vozové třídy, které budou ještě dále členěny na zatím nespecifikované podtřídy. Každý vagón by měl mít vlastní stevardku a kuchyňku.

V salónu pak bude samozřejmostí bezdrátový internet zdarma, kvůli kapacitě do budoucna řešený satelitní cestou. Radim Jančura také v minulosti naznačil, že společnost zadala výrobu sedadel s obrazovkami integrovanými v opěradle.

Jan Paroubek už kdysi zmínil, že Regiojet nebude poskytovat kusé informace a chce naráz představit kompletní soupravu. Přestože konkrétní datum nebylo oficiálně stanoveno, spekuluje se, že by se tak mohlo stát na veletrhu Czech Raildays 2011, který se koná ve dnech 14. 6. - 16. 6. v Ostravě.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: