Samsung, Visa a Lloyds TSB na LOH Londýně

18. 5. 2011 | bN
Společnosti Visa, Lloyds TSB a Samsung jsou partnery olympijského NFC telefonu. Návštěvníci budou moci využívat bezkontaktní způsob platby.

Samsung a Visa v rámci svého sponzorství Letních olympijských her 2012 v Londýně návštěvníkům umožní uskutečňovat mobilní platby pomocí speciálního mobilního telefonu. Technologická inovace zůstane dostupná i po těchto významných sportovních událostech a klade si za cíl technologii NFC hlavně více zpopularizovat a urychlit tak její masové etablování.

Společnosti na blížících se hrách představí speciální mobilní telefon vybavený technologií umožňující mobilní bezkontaktní platby, jedná se o kombinaci platební technologie Visa a technologii Near Field Communications (NFC). Pro uskutečnění platby tak postačí, aby zákazník jednoduše zvolil mobilní bezkontaktní aplikaci Visa, zadal pokyn k platbě a přiblížil telefon k bezkontaktní čtečce v místě nákupu. Atleti, kteří budou sponzorováni firmou Visa, dostanou zdarma sluchátka s mikrofonem, která budou propojena s účty Lloyds TSB.

Lloyds TSB plánuje rozšířit možnosti svých mobilních plateb. Interní pilot bude spuštěn na konci května. Komerční uvedení propojení mobilní plateb a předplacených účtů bude následovat na konci tohoto roku.

Sponzoři Letních olympijských a paralympijských her v Londýně v roce 2012

• Visa - celosvětový "TOP", partner, systémy spotřebitelských plateb

• Samsung - celosvětový "TOP" partner, bezdrátová komunikační zařízení

• Lloyds TSB - bankovní a pojišťovací partner
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: