Sazka odstartovala další kampaň s Jaromírem Jágrem

10. 11. 2011 | BVo
Sázková kancelář Sazka zahájila ve středu další reklamní kampaň s českým hokejistou Jaromírem Jágrem. Reklama se má objevit jak v televizi, zak v tištěných médiích.

Sázková kancelář Sazka spustila od středy 9. listopadu novou reklamní kampaň a opět vsadila na slavného českého hokejistu Jaromíra Jágra, který je stejně jako v předešlé kampani hlavní postavou. Reklamu mohou diváci vidět na šesti televizních stanicích, včetně Primy a Novy. Nasazeny budou dvě základní verze s jackpotem a bez jackpotu.

Kampaň, která se natáčela ve Philadelphii vznikla ve spolupráci s agenturou Proximity v produkci Starlite Productions. Celkem byly natočeny tři reklamní spoty, které se budou na obrazovkách objevovat postupně do konce letošního roku. Jeden ze spotů bude i vánočně laděný. Reklama by se měla rovněž objevit v tištěných médiích.

Nová kampaň sázkové kanceláře má posílit důvěryhodnost značky a podpořit tak růst tržeb. Jágrova tvář má také pomoci udržet zájem sázkařů. Sazka se stala na oplátku sponzorem hokejového klubu Kladna.

 

Štítky dokumentu: YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: