Seznam.cz chystá od nového roku změny v managementu

7. 12. 2011 | VOt
Český portál Seznam.cz čekají změny ve vedení. Od nového roku bude výkonným ředitelem Michal Feix, který zastával funkci provozního ředitele.

Od nového roku dojde v Seznamu ke změnám ve vedení firmy. Novým výkonným ředitelem se stane Michal Feix, který několik let zastával funkci provozního ředitele českého portálu. Nově bude odpovědný za vedení oddělení obchodu, financí, marketingu, lidských zdrojů a technického oddělení.

Pavel Zima nadále zůstane generálním ředitelem, ale bude se více věnovat vývoji produktů a jejich budoucí vizi. Zároveň bude řídit oddělení návrhářů uživatelského rozhraní a grafiky. „Tuto změnu dělám, abychom byli jako firma zase mnohem více orientovaní na produkt. Chci se více věnovat tomu, aby naše produkty měly jednotnou linii a důraz byl kladen především na potřeby uživatele. Ten pro nás musí být na prvním místě,” uvádí Zima.

Od ledna rovněž vznikne i nové technické oddělení, které bude zastřešovat současné provozní oddělení spolu s vývojem. Řídit jej bude Vlastimil Pečínka.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: