Shopinterest rozšiřuje svoji beta testovací fázi zdarma o půl roku

28. 3. 2013 | BeDa
Startup Shopinterest umožňující prodávání skrze zdi na Pinterestu prodlužuje možnost vyzkoušet si ho zdarma o 6 měsíců.

Shopinterest prodlužuje možnost vyzkoušet si ho zdarma v beta testu o 6 měsíců.  Tento startup umožňuje prodávání skrze zdi uživatelů na Pinterestu, jeho cílem je vytvořit z čím dál populárnější sociální sítě založené primárně na atraktivních fotografiích skvělé místo pro elektronický obchod. Nikdo nemusí zdůrazňovat, že spoléhá především na podniky a osoby prodávající módu a módní doplňky. Více o fungování Shopinterestu prozradí tutorial video vysvětlující, jak je jednoduché udělat si ze svého Pinterestu e-shop.


E-commerce platforma se zaměřuje zejména na podniky střední a malé velikosti i na jednotlivce. Ti mají na eBay nebo Amazon často problémy s viditelností a navíc nemusí být spokojeni s narůstající výší provizních poplatků. V Beta verzi si  Shopinterest bere 1 dolar z úspěšné transakce, po přeměně do stabilního provozu očekává provizi 1 a 3,5 % z objednávky dle její výše, další možností prý bude platit měsíční paušál. Do budoucna by se tak mohl stát zajímavou alternativou i pro místní segment prodávající módu a doplňky, který k tomu nyní využívá primárně Aukro a Fler.cz.


Novinkou s tím související je také ShopInterest Sales Network, affiliate síť, která umožňí přeprodávat zboží z obchodů na zdech Pinterestu zbudovaných přes Shopinterest. Výhodou je pochopitelně, že v rámci ní půjde snadno hledat dle kategorie produktů a lidé sem budou chodit již s účelem nakoupit. Přihlásit se na Shopinterest jde skrze tento link.

Zdroj: www.techcrunch.com

Štítky dokumentu: E-Commerce Pinterest YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: