Škodovka chystá omlazení loga - pravděpodobně bude představeno s novým modelem

11. 11. 2010 | TAM
Největší tuzemský výrobce automobilů Škoda Auto chystá redesign svého loga. Vyplývá to ze článku "Dozorčí rada firmy Škoda má nové členy, šéf VW si prohlédl nové vozy i nové logo Škoda", který uveřejnil týdeník odborové organizace OS KOVO Škoda Auto Škodovácký odborář.

Okřídlený šíp zdobící Škodovky

Největší tuzemský výrobce automobilů Škoda Auto chystá redesign svého loga. Vyplývá to ze článku "Dozorčí rada firmy Škoda má nové členy, šéf VW si prohlédl nové vozy i nové logo Škoda", který uveřejnil týdeník odborové organizace OS KOVO Škoda Auto Škodovácký odborář. Ve článku, který pojednává o zasedání dozorčí rady společnosti, je mimo jiné citován předseda PR Jaroslav Povšík: "...pan Winterkorn je velkým odborníkem v této oblasti a velice rádi posloucháme jeho názory a postřehy i na jednotlivé deraily, které člověk někdy normálně nevidí. Například jsme mu ukázali nový znak firmy Škoda, který budeme mít, a on na něm okamžitě dolaďoval některé věci z pohledu odborníka."

Podle dostupných informací se však nebude jednat o změnu radikální. Základní symbol loga, tedy okřídlený šíp, by měl být zachován, stejně jako barevnost. Tiskové oddělení automobilky se ke článku ze Škodováckého odboráře navíc odmítá vyjadřovat.

Na automobilových webech navíc koluje informace, že facelift loga souvisí s celkovou postupnou změnou image automobilky a nový znak by mohl být představen k příležitosti odhalení nového modelu Škody.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: