Sociální síť Google+ je dostupná bez pozvánek

21. 9. 2011 | VOt
Sociální síť Google+ ukončila po třech měsících svou testovací verzi a vstupuje do betaverze. Nyní je dostupná už i bez pozvánek. Připojit se může kdokoli starší 18 let.

V úterý ukončila sociální síť Google+ svou testovací verzi. Po třech měsících vstupuje do betaverze a je dostupná už i bez pozvánek. Od teď je otevřená všem zájemcům starší 18 let.


V průběhu devadesáti testovacích dnů udělal Google téměř stovku vylepšení. Spolu se zahájením betaverze rovněž představil několik novinek. Většina z nich se týká Setkání (tzv. Hangouts). Mezi ně patří například změna ve vyhledávání. Google+ doposud nabízel pouze vyhledávání osob. Nově mohou uživatelé hledat už i v obsahu publikovaných příspěvků. Další zajímavou změnou je ale i sdílení obrazovky při videokonferenci nebo funkce Hangouts On Air, která umožňuje otevřít konferenci libovolnému počtu pasivních diváků. Dříve byla limitována jen devíti uživateli.


Po pozvánkách na Google+ byla od samého počátku velká poptávka. Nově spuštěná sociální síť přilákala v rekordním čase nad 20 milionů uživatelů. Jak se ale zdá, od té doby zájem lehce poklesl.

 

Zdroj: www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: