Soutěž Internet Effectiveness Awards prodlužuje nominační období

4. 7. 2011 | KuL
Asociace.BIZ prodlužuje nominační období soutěže Internet Effectivenes Awards až do 10. 7. 2011.

Již šestý ročník soutěže posuzující efektivitu, obchodní a ekonomické přínosy webů, B2B systémů, portálů, projektů v sociálních sítích, ale také mobilních aplikací či mediálních kampaní vychází vstříc požadavkům přihlašovatelů na prodloužení doby, po kterou mohou do soutěže přihlašovat svá řešení.

Z dosavadních přihlášek přijatých do soutěže se ukazuje, že provázání online prostředí s prostředím mobilních telefonů je trendem dnešní doby a i nově zavedené kategorie, které např. ocení nejlepší mobilní aplikace, to potvrzují.

„Těší nás zájem přihlašovatelů o nové kategorie, je to pro nás signál, že stejně jak se vyvíjí online prostředí, vyvíjí se správným směrem i soutěž IEA,“ doplňuje Michal Kříž, prezident pořádající Asociace.BIZ.

Ti, kteří se přihlásí do letošního ročníku, se mohou těšit nejen na souboj v komiksovém stylu, ale i na zajímavé a hodnotné ceny.

Slavnostní galavečer, kterým bude provázet Simona Babčáková s Jakubem Žáčkem, je naplánován na 27. 9. a očekáván je nejvyšší počet hostů v historii soutěže. 

Více informací o soutěži naleznete zde.


 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace Online PR

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: