StarCube Spring 2013 láká další startupy. Uzávěrka přihlášek je již 20. ledna

9. 1. 2013 | Petr Michl
Přihlásit se o šanci pořádně „nakopnout své podnikání“ v jarním běhu startup akcelerátoru StarCube půjde již jen necelé dva týdny. Program bude letos poprvé za účasti zahraničních týmů a s mentoringem v angličtině.

Pořádně „nakopnout podnikání“ během tří měsíců – smysl jarního běhu prvního českého startup akcelerátoru StarCube pořádaného Jihomoravským inovačním centrem zůstává stejný. Týmy se zajímavými podnikatelskými záměry, které chtějí zvýšit šance na vybudování úspěšné firmy, mají možnost přihlásit se již jen do 20. ledna.

Na začátku tříměsíčního startup akcelerátoru StarCube stojí malé týmy. Od února do května proběhne řada intenzivních workshopů a společné práce, díky které mají šanci vyrůst do podoby rychle se rozvíjejících firem.

Výhody StarCube

Účastníci mají možnost konzultovat se zajímavými osobnostmi české i zahraniční podnikatelské scény a získat tak praktické informace o podnikání. Po celou dobu také mohou využívat společný kreativní prostor StarCube Space. Níže zmíněné základní výhody naznačují, že otázka pro mladé podnikatele ani tak nezní: „Proč bychom měl jít do StarCube?“ Její mnohem realističtější podoba je: „Proč by nás měl StarCube chtít?“ Konkurence bude letos o něco tvrdší i v tom, že budou poprvé přizvány i zahraniční týmy. S tím souvisí i to, že mentoring bude také prvně v anglickém jazyce.

  • potkáte zajímavé lidi
  • zkušení mentoři vás připraví na realitu podnikání
  • kompletní program zdarma
  • mentoring v anglickém jazyce
  • budete pracovat na své nezávislosti
  • zkrátíte dobu, než začne vaše firma vydělávat peníze

StarCube Space mohou týmy využívat po 6 měsíců. Po absolvování programu mají nově vzniklé společnosti možnost ucházet se o vstup do JIC Innovation parku, kde jsou či byly firmy jako Y Soft Corporation, NickNack, Freedomky, Celebrio Software a další.

Jak se přihlásit

Registrace je otevřena do 20. ledna na stránkách www.starcube.cz/registration, kde je třeba vyplnit krátký formulář. Pokud postoupí přihlášený do druhého kola, předloží stručný životopis a anotaci projektu (do 23. ledna). Vybraní účastníci pak budou pozváni na osobní setkání na StarCube Jam, kde se rozhodne o členech startup akcelerátoru.
Letošní podzimní StarCube se odehraje od poloviny února do května a vyvrcholí opět StarCube show. Tak jako všechny předchozí, i tento bude pro vybrané účastníky zdarma, náklady spojené s workshopem hradí JIC a partneři projektu.
Více informací najdete na www.starcube.cz.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: