Startuje soutěž WebTop100 a hlásí velké změny

15. 4. 2020 | Petr Michl
Největší soutěž digitálních projektů v Česku a na Slovensku odstartovala 14. dubna. S devatenáctým ročníkem oznamují organizátoři největší změny v historii soutěže.

Otevírá další ročník soutěže WebTop100. Soutěžní projekty mohou být přihlašovány od 14. dubna do 1. května. Zároveň poprvé platí možnost přihlašování do tzv. divokých karet ve všech soutěžních kategoriích. Z přihlášek podaných v tomto období budou 4. května vylosovány dva projekty za každou kategorii, které získají přihlášku v podobě divoké karty, tedy zdarma.

Koncept soutěže doznal od minulých ročníků dramatických změn. Celý projekt si klade za prioritní cíl prezentovat ty nejinspirativnější digitální projekty, které se v uplynulém období na česko-slovenské scéně zrodily. Proto upouští od oborových žebříčků firemních webů a vydává se cestou širší inspirace na ploše všech podstatných digitálních disciplín.

„Za klíčový moment celého přerodu WebTop100 považuji to, že se nám podařilo navázat spolupráci s klíčovými odborníky v daných disciplínách na českém trhu”, míní předseda odborné poroty soutěže Petr Kleiner. „Jsem přesvědčen, že aktivní účastí lidí jako jsou Pavel Ungr, Ondřej Ilinčev, Petr Skondrojanis a dalších soutěž získává na další prestiži a puncu kvality. Věřím, že soutěžní projekty už nemohou být v lepších rukou,“ dodává Kleiner.

Do letošního ročníku mohou soutěžící přihlašovat projekty v těchto kategoriích:

SEO (hodnotí Pavel Ungr), Výkonnostní kampaň (Markéta Kabátová), Instagramový počin  (Aki Votrubová), Firemní podcast(Dan Tržil), Digitální transformace (Tomáš Jindříšek), Umělá inteligence (Jan Romportl), Autentická kariérní komunikace (Petr Skondrojanis), Brand awareness (Dan Kafka), Videoreklama (Andrea Hurychová), Digitální PR projekt (Irena Zatloukalová), Nejefektivnější posun webu (Ondřej Ilinčev), Influencer marketing (Petr Srna), Obsahový marketing (Michal Schindler) a Retenční marketing (Petr Cikán).

Veškeré další informace jsou k dispozici na webu WebTop100.cz.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: