Steven Seagal září v reklamě na hru World of Warships

4. 11. 2016 | Petr Michl
Co může být lepší než aikido? Steven Seagal v reklamě na válečnou strategickou hru.Celebrity ze stříbrného plátna nevystupují již dávno pouze ve jménu velkých značek, které můžete vídat v obchodech. Pěkná řádka se jich objevila už i v reklamách počítačových her. Online hra World of Warships obsadila do svého spotu někdejšího krále akčních filmů Stevena Seagala.

Reklama sleduje klasický scénář mladého učedníka, kterého v odlehlém šaolinském chrámu učí bojovým uměním mistr. A tím je samozřejmě Seagal, jehož mistrovský status nabral od devadesátých let na váze. Asi tak o 50 kilogramů...

K čemu však všechno to cvičení, když mladík zabloudil do chrámu jen proto, aby našel Wi-Fi signál Fakt jsem si užil náš společný čas, všechno ty údery a kopy. Bylo to skvělé, ale chci vám ukázat ještě něco lepšího," sdělí Seagalovi, který jen šokovaně odvětí: Co? Co může být lepší než aikido?"

Evidentně hra World of Warships. A jelikož Steven Seagal ví něco o válečných lodích (pokud neznáte Přepadení v Pacifiku, doplňte si vzdělání — pozn. red.), je hned zaujat.

Jeho role navíc přesahuje tu z reklamního spotu. Od 1. listopadu do 14. prosince ho mohou hráči na úrovni 10 po splnění řady dalších podmínek povolat do své posádky a užít si ho i v čistě digitalizované podobě.

Zdroje: Game Reactor, World of Warships

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.