Strávit Vánoce jako v Sám doma? Díky Vánoční kampani Airbnb je to možné!

2. 12. 2021 | Barbora Vičarová
Fanoušci americké vánoční komedie Sám doma by měli zpozornět. Ti nejšťastnější si totiž na Airbnb budou moci zabookovat jednu noc v domě z tohoto ikonického filmu. A to není všechno!

Poslední kreativní počin ubytovacího portálu Airbnb vzbuzuje velký zájem. V jeho nabídce se totiž objevil dům, ve kterém Kevin McCallister z filmu Sám doma strávil své ikonické Vánoce o samotě, zatímco jeho rodina odjela do Paříže. Slavná stavba, která se nachází ve městě Winnetka v Illinois, své dveře otevře jednomu šťastlivci, kterému se zážitek v ní podaří zarezervovat. 

Celá záležitost je promyšlenou virální kampaní jednak pro Airbnb, ale také pro nový spin-off populárního filmu, který bude vycházet na Disney+ pod názvem Home Sweet Home Alone. I ten si v domě pravděpodobně jako hosté budete moci pustit. 

Nabídka ubytování je na portálu Airbnb zpracována podobně jako u všech ostatních nemovitosti. Z fotek je ovšem zřejmé, že celý dům je vyzdoben rekvizitami a ikonickými proprietami, které se v kultovní komedii objevily . A odkazy na film nese i samotný popisek, ve kterém k vám promlouvá jeho hlavní hrdina, sám Kevin McCallister

Před mnoha Vánocemi jsme se my McCallisterovi vydali do Paříže tedy většina z nás.

I když jsme teď starší a moudřejší (já mám dokonce vlastní bezpečnostní agenturu), nejsme nikdy dost staří na prázdninové dovádění. Takže zatímco jsme pryč na dovolené (tentokrát všichni), zvu jednu partu rošťáků, aby 12. prosince nechali v mém domě z dětství volný průběh svým osmiletým já...”

Na hosty čeká i mnoho dalších aktivit, jako třeba výroba nástražných pastí, přesně po vzoru filmového Kevina, nebo speciální jídlo z 90. let či Kevinův okázalý zelený hábit. Společnost (a také obsluhu) vám pak bude dělat herec Devin Ratray, z filmu známý jako Kevinův starší bratr Buzz. 

Společně s touto událostí pak Airbnb spojila i svoje vánoční charitativní aktivity. Poskytne totiž jednorázový dar dětské nemocnici La Rabida v Chicagu, která se věnuje zlepšování a udržení života pacientů s chronickými nemocemi, postižením a dalšími složitými stavy. 

Pokud byste i vy měli zájem se pokusit získat noc v tomto domě, můžete tak učinit na www.airbnb.com/homealone a to od úterý 7. prosince od 13 hodin místního času. Poté proběhne losování jednoho výherce a právě ten se svojí rodinou může 12. prosince zažít nezapomenutelné filmové Vánoce! 

 

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: