Tato kavárna je jako malovaná. Můžete si do ní ale zajít na skutečnou kávu

4. 1. 2019 | Kristýna Vozková
Tato kavárna v Soulu se stala hvězdou sociálních sítí. Celý její interiér jako by vypadl z komiksu.

Vypadá sice jako ilustrace z dětské knížky, ale nejedná se o žádnou kulisu. Všechny stolky a židličky jsou reálné, stejně jako káva, limonáda a dezerty, na které si do CAFE 연남동239-20 v Soulu můžete zajít, když budete mít cestu kolem.

Nezapomeňte se zde vyfotit a sdílet fotografie na Instagram, protože tato kavárnička s unikátním designem je tam velkým hitem. Její interiér je inspirovaný korejským televizním seriálem „W - Two Worlds”, ve kterém hlavní protagonista vstupuje do světa, který nakreslil jeho otec. A skutečně vše v tomto podniku vypadá jako namalované, snad s výjimkou osvětlení a dekorací na stolcích. V jednoduchém černém designu je vyvedený nejen nábytek a dekorace,  ale dokonce i hrnečky, talířky a příbory.

V éře sociálních sítí se oblíbenost podniků závisí nejen na kvalitě produktů, ale také na tom, zda jsou tzv. Insta-friendly.  Pokud se kavárna nebo restaurace pyšní jedinečným a fotogenickým vzhledem, znamená to pro ni nejen velké zisky od fotek chtivých návštěvníků, ale také publicitu zdarma. CAFE 연남동239-20 v tomto směru jednoznačně boduje. Od svého otevření v červenci 2017 sdílelo na Instagramu fotografie z místa na tisíce lidí a jedná se o jednu z kaváren, do které při návštěvě Soulu zkrátka musíte zavítat. Alespoň pokud máte veřejný účet a chcete sklidit co nejvíce lajků.

Zdroje: lacreaturacreativa.com, Instagram CAFE 연남동239-20

Štítky dokumentu: Formy PR Podpora prodeje

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: