Telefónica O2 přesunula web na www.o2.cz

24. 8. 2010 | ITO
Společnost Telefónica o2 začala poprvé od svého vstupu na český trh využívat doménu www.o2.cz. Tu získala v rámci mimosoudního jednání od společnost Allstart Group v první polovině tohoto měsíce. "Doménu jsme převedli na základě dohody se společností Allstar Group. Detaily smlouvy podléhají obchodnímu tajemství," uvedla Blanka Vokounová.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Společnost Telefónica o2 začala poprvé od svého vstupu na český trh využívat doménu www.o2.cz. Tu získala v rámci mimosoudního jednání od společnost Allstart Group v první polovině tohoto měsíce.
"Doménu jsme převedli na základě dohody se společností Allstar Group. Detaily smlouvy podléhají obchodnímu tajemství," uvedla Blanka Vokounová z tiskového oddělení Telefóniky O2 na stránkách Podnikatel.cz. Mimosoudní vyrovnání potvrdil i Tomáš Schel, mluvčí společnosti Allstart Group. Cena pochopitelně nebyla zveřejněna.
Telefónica tak udělala tečku za téměř čtyřletým sporem, který se ohledně domény táhl. Protože doména o2.cz byla v roce 2006, kdy Telefonica O2 vstoupila na trh obsazená, musela společnost využívat alternativní adresu cz.o2.com.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: