Wolfgang Wodarg: Prasečí chřipka byla jen fintou farmaceutických firem

13. 1. 2010 | ILE
Poměrně překvapivé, ne však nečekané tvrzení zaznělo z úst Wolfganga Wodraga, šéfa zdravotnického úseku Rady Evropy. Podle něj je čím dál tím jasnější, že svět namísto hrozivé pandemie zažil spíše ještě hroznější manipulaci ze strany farmaceutických firem. Wodrag dokonce prohlásil, že prasečí chřipka je jednoznačným podvodem století.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

(ILE, 13. 1.) - Poměrně překvapivé, ne však nečekané tvrzení zaznělo z úst Wolfganga Wodraga, šéfa zdravotnického úseku Rady Evropy. Podle něj je čím dál tím jasnější, že svět namísto hrozivé pandemie zažil spíše ještě hroznější manipulaci ze strany farmaceutických firem. Wodrag dokonce prohlásil, že prasečí chřipka je jednoznačným podvodem století. Důkazů je prý mnoho - jen v Británii tamní vláda připravila na základě dostupných informací krizový plán, počítající se zhruba 65 000 umrlých, přitom současných obětí je pouze něco přes 250.
A podobně je to i v jiných vyspělých státech, které na základě všeobecného strachu, který ohledně nemoci panoval, nakoupily očkovací vakcíny, které, jak je teď již jasné, skončí ve velké míře nevyužité.
Samotná WHO oznámila, že sama prošetří svůj postup při vyhlašování pandemie. Brzy by tak mohlo vyplout na povrch, zda opět nedocházelo ke kontaminaci informací ku prospěchu výrobců vakcín.

Štítky dokumentu: SEO

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: