Tesla začíná fušovat do alkoholu. Ochutnejte Teslaquilu

10. 11. 2020 | Petr Michl
Když si něco Elon Musk zamane, obvykle toho dosáhne. Platí to i pro tequilu brandovanou značkou Tesla, kterou si původně vymyslel jako aprílový žertík.

 

Značku Tesla má většina lidí spojenou s elektromobily. Záběr Elona Muska je ovšem mnohem širší a i z toho důvodu se nyní rozšiřuje produktové portfolio o alkoholový nápoj, konkrétně tequillu s názvem Teslaquila.

Vznik dalšího produktu brandovaného značkou Tesla je poněkud kuriózní. V roce 2018 ve svém tweetu Musk napsal:

„Bankrot má mnoho kapitol, a jak kritici správně upozornili, Tesla je má všechny, včetně kapitoly 14 a půl (té nejhorší).

Elon byl nalezen v bezvědomí opřený o Teslu Model 3 obklopený lahvemi „Teslaquilly“, na tváři byly ještě vidět zaschlé slzy.

Toto není zpráva pro investory o výhledech (společnosti) do budoucnosti, jelikož to — očividně — nedává smysl.

Šťastný nový měsíc!“

Mimochodem toto znázornění zkrachovalého CEO společnosti nemuselo být daleko od pravdy. Nedávno Musk přiznal, že jestli byla bankrotu Tesla někdy blízko, bylo to právě zhruba před 2 lety, když společnost bojovala s problematickou produkcí modelu 3. Dle Muska to bylo od poloviny roku 2017 do poloviny roku 2019 čisté logistické peklo.

Peklo nicméně pominulo a připomínat ho může tak „ohnivá voda“ v podobě tequily nově uvedené pod názvem, který znáte již z aprílového tweetu z roku 2018: Teslaquila.

Má se jednat o prémiovou tequilu añejo vyráběnou z udržitelně pěstovaného agáve, která zraje ve francouzských dubových sudech, což ji dává po ochutnání nádech sušeného ovoce a vanilky s vyváženým skořicovo-pepřovým finišem.  Chuťové kvality posoudit nedokážeme, ručně foukaná skleněná láhev ve tvaru symbolu blesku je ovšem doslova uměleckým dílem.

Láhev o objemu 750 mililitrů stojí 250 dolarů (5 570 korun) a lze ji objednat na e-shopu Tesly. Ovšem zatím pouze v USA a v tuto chvíli je vyprodaná.   

 

Štítky dokumentu: Formy PR
Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.