Tim Cook ujišťuje, že se Apple nezmění

26. 8. 2011 | MiL
Ve středu rezignoval Steve Jobs na pozici výkonného ředitele společnosti Apple. Jeho místo s okamžitou platností podle očekávání zaujal Tim Cook.

Ve středu rezignoval Steve Jobs na pozici výkonného ředitele společnosti Apple. Jeho místo s okamžitou platností podle očekávání zaujal Tim Cook a také začal ihned úřadovat.

Ujistil, že nehodlá společnost nijak měnit. Tim Cook mimo jiné v emailu, který rozeslal zaměstnancům, napsal, že pro něj bylo neuvěřitelné pracovat po boku Steva Jobse, kterého si nesmírně váží, a těší se na následující roky, v nichž Apple povede.

Tim Cook už prakticky vedoucí pozici zastával od ledna, kdy Steve Jobs odešel na zdravotní dovolenou, nicméně až nyní oficiálně přebírá otěže nejhodnotnější společnosti světa a stává se jejím výkonným ředitelem.

 

Znění dopisu v českém překladu si můžete přečíst zde:

Týme,
těším se na tuto úžasnou možnost řídit nejinovativnější společnost na světě v roli CEO. Začít pracovat pro Apple bylo mým nejlepším rozhodnutím, které jsem kdy udělal, a bylo životním privilegiem pracovat 13 let pro Steva Jobse. Sdílím Stevův optimismus ohledně světlé budoucnosti Applu.

Steve byl pro mě velkým vůdcem a učitelem, stejně jako pro celý výkonný tým a naše úžasné zaměstnance. Opravdu se těšíme na Stevův neustálý dozor a inspiraci z pozice předsedy.

Chci vás ujistit, že Apple se nebude měnit. Sdílím a oslavuji jedinečné principy a hodnoty Applu. Steve vybudoval společnost a kulturu, která není jinde na světě, a my tomu zůstaneme věrni – je to v naší DNA. Budeme pokračovat ve vytváření nejlepších produktů na světě, které potěší naše zákazníky a na které budou hrdí naši zaměstnanci.

Miluji Apple a těším se, až se ponořím do mé nové role. Všechna ta neuvěřitelná podpora od rady, výkonného týmu a mnohých z vás je pro mě inspirující. Jsem si jist, že naše nejlepší roky jsou teprve před námi a dohromady budeme Apple nadále dělat tak magickým, jakým je.

Tim

(překlad: www.jablickar.cz)

Zdroje: www.jablickar.cz, www.arstechnika.com
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: