V Británii otevřeli pravý Apple Store. Jeho zboží se dá jíst

19. 11. 2014 | Petr MichlTo, že stojí lidi hodiny a dny fronty na nový Apple, nám nepřijde vůbec divné. Ale dokázali by lidé podobně stát i na pravý Apple - tedy to jablko, co se jí? Jeden z nejstarších trhů v Británii, London's Borough Market, se toho pokusil dosáhnout na výročí tisíce let od svého založení. Jako součást oslav vytvořil opravdový Apple Store připomínající ten, v kterém se prodává prémiová elektronika.

Tentokrát ovšem ve sterilně bílých vyleštěných prostorách hrála prim jablka mnoha druhů, barev a chutí. Nakousnout je bylo možno až po případném zakoupení.


Z hlediska obtížnosti neustálého doplňování zboží na naleštěné stojánky a regály to jistě nebyla nejrozumnější volba, ale tady šlo především o vyvolání mediálního zájmu. A to se podařilo ve velké míře minimálně v Británii. Neříkáme, že se jednalo o mediální pokrytí jako v dávných česko-slovenských časech, kdy vždy na podzim popisoval Přemek Podlaha v televizním přenosu z výstavy Zahrada Čech v Litoměřicích napínavá klání hlavních favoritů soutěže Jablko roku. I tak se ovšem podařilo alespoň trochu narušit dobu přející především elektronických gadgetům. Apple Store vám přiblíží i fotografie níže.
Zdroj: Dezeen

Štítky dokumentu: Formy PR

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: