V hotelu v Nelspruitu byli oloupeni tři čínští novináři

16. 6. 2010 | ČTK
Lupiči ozbrojení pistolí vtrhli dnes ráno do hotelového pokoje v jihoafrickém Nelspruitu a sebrali čínským novinářům laptopy, mobilní telefony a peníze. Podle policie, která zatkla tři podezřelé, nebyl při přepadení nikdo zraněn. "Rozbili okno, kterým se dostali do pokoje, a napadli čtyři čínské občany," řekl policejní mluvčí Leonard Shlati. Tři ze čtyř přepadených byli žurnalisté akreditovaní na fotbalovém mistrovství světa.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Lupiči ozbrojení pistolí vtrhli dnes ráno do hotelového pokoje v jihoafrickém Nelspruitu a sebrali čínským novinářům laptopy, mobilní telefony a peníze. Podle policie, která zatkla tři podezřelé, nebyl při přepadení nikdo zraněn.
    "Rozbili okno, kterým se dostali do pokoje, a napadli čtyři čínské občany," řekl policejní mluvčí Leonard Shlati. Tři ze čtyř přepadených byli žurnalisté akreditovaní na fotbalovém mistrovství světa.
    Podobným způsobem už byla na šampionátu oloupena trojice reportérů z Portugalska a ze Španělska. Čtyři čínští novináři byli v Johannesburgu přepadeni v autě cestou z natáčení rozhovoru, přišli o finanční hotovost a kameru v ceně zhruba 1300 eur (34 tisíc korun).

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: