Vedení PR Klubu zůstává ve stejném složení

29. 6. 2015 | redakce
Oborové sdružení PR Klub volilo svůj Výkonný výbor. Pokračuje v něm předseda sdružení Petr Langer i všichni ostatní zástupci. Do budoucna plánuje PR Klub placenou funkci výkonného ředitele.

Oborové sdružení PR Klub povedou i v nadcházejícím období stejní zástupci. Shromáždění členů opětovně zvolilo do Výkonného výboru dosavadního předsedu sdružení Petra Langera, spolumajitele agentury Kapesní svět, i nezávislou PR konzultantku a stávající členku výboru Ivanu Dubášovou, kterým letos v červnu končil jejich dvouletý mandát. Celkem pětičlenný tým čítá kromě nich ještě mluvčí Grantové agentury ČR Gabrielu Bechynskou, marketingovou a PR manažerku Deutsche Schule Prag Petru Macháčkovou a majitele agentury Nobord Josefa Hovada. Na následující schůzi Výkonného výboru byl Petr Langer potvrzen v pozici předsedy organizace. Funkci by tak měl vykonávat další dva roky. Shromáždění zároveň potvrdilo všechny stávající členky Revizní rady PR Klubu, Alexandru Ruberovou, Simonu Kijonkovou a Lucii Zaki.

Fotografie zástupců PR lubu z letošního vyhlášení Zlatého středníku, Předseda PR Klubu Petr Langer stojí druhý zleva.

Členům jsme na Shromáždění prezentovali nejenom činnosti viditelné na povrchu, tedy veřejné semináře a konference, kterých jsme za uplynulou sezónu připravili celkem osm, nebo několik neformálních setkání se členy, ale především hloubkovou sondu do zázemí celé organizace,“ říká Petr Langer. „Ukázali jsme například, že se nám z realizovaných školení ve srovnání s předchozím rokem podařilo zdvojnásobit příjmy, které reinvestujeme do dalšího rozvoje organizace, ale i celkově stabilizovat sdružení jako ekonomicky zdravé a dobře fungující,“ dodává Petr Langer s tím, že stejné složení Výkonného výboru a pokračování beze změn bude jistě pozitivním signálem nejenom pro stávající i potenciální členy PR Klubu, ale i pro všechny partnerské organizace, se kterými se v uplynulém roce podařilo navázat dobré vztahy.

„Především stabilní ekonomické zázemí nám v letošním roce pomůže při etablování nové pozice v rámci PR Klubu,“ říká Gabriela Bechynská. „Počítáme s tím, že v rámci vnitřní reorganizace v nejbližší době opět ustanovíme do čela PR Klubu výkonného ředitele, který bude placeným pracovníkem. Samotný Výkonný výbor se následně bude moci změnit na orgán výhradně poradní a koncepční, a ztratí svou současnou roli exekutivní. Věříme, že tato plánovaná změna PR Klubu prospěje,“ dodává a připomíná, že všichni členové Výkonného výboru pracují pro PR Klub výhradně ve svém volném čase a bez nároku na honorář.

PR Klub funguje od roku 1998. V současné době má členskou základnu čítající zhruba sedmdesátku profesionálů, kterým za roční členský poplatek umožňuje přístup na část svých akcí zdarma, na část se zvýhodněným vstupným. Prostřednictvím sociálních sítí či e-mailingů přímo oslovuje celkem zhruba dva tisíce pracovníků v oblasti vztahů s veřejností. Funkční období členů Výkonného výboru je dvouleté, z důvodu zachování kontinuity se část členů dovoluje každoročně.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: