Videoblogerkou roku se stala Shopaholic Nicol, videoblogerem Hoggy

25. 11. 2015 | Petr Michl
Soutěž Blogerka roku 2015 vyhlásila své vítěze. Videoblogerkou roku je Shopaholic Nicol, videoblogerem Hoggy, prvenství pro píšícího blogera ovládl Deníček moderního fotra.


Zleva: Hoggy, Dominik Landsman píšící Deníček Moderního fotra, PetraLovely Hair, Tereza in Oslo, Lucie a Nicole Ehrenbergerovy tvořící A Cup of Style, Kateřina Lustigová píšící My Cooking Diary, Nikola Čechová aka Shopaholic Nicol a Kitchenette. Zdroj: @lucie_ehr

Na včerejším slavnostním večeru v Hudebním divadle Karlín se udělovaly ceny v rámci soutěže Blogerka roku 2015 a Bloger roku 2015, které jsou de facto anketou popularity rozhodnutou hlasováním fanoušků na stránce pořadatele.

Největší dosah mají YouTubeři. Videoblogerkou roku se stala Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol a videoblogerem pak Petr Lexa, zpěvák skupiny Slza vystupující na YouTube pod nickem Hoggy.

S videem koketuje ale i Bloger roku, kterým se stal Deníček moderního fotra. Ten nyní své zprvu pouze psané zážitky muže na rodičovské zpracovává také pro portál Playtvak.cz.


Nikola Čechová aka Shopaholic Nicol s cenou pro videoblogerku roku. Zdroj: @ShopaholicNicol

V oborových kategoriích již YouTubeři nepřevažovali. V kategorii Fashion se na prvním místě umístilo sesterské duo A Cup of Style, Beauty kraluje PetraLovelyHair, kategorii Life ovládla Tereza in Oslo a prvenství v kategorii Food patří Kitchenette. Objevem roku se pak stal další blog zaměřený na jídlo My Cooking Diary.

 

Výsledky ankety Blogerka a Bloger roku 2015


Všechny nominované si můžete prohlédnout zde.

Štítky dokumentu: YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: