Vychází první číslo časopisu KRAUS

14. 11. 2011 | BVo
Dnes vychází první číslo měsíčníku KRAUS, který vydává Sanoma Media Praha. Nový časopis je postaven na osobnosti moderátora Jana Krause, který mu také propůjčil své jméno.

Trh s tištěnými médii je zase o něco bohatší. Dnes 14. listopadu vychází první číslo měsíčníku KRAUS, který bude postaven na osobnosti českého moderátora Jana Krause. Vydavatelství Sanoma Media Praha bude časopis zaměřený na jízlivé komentáře a rozhovory vydávat v nákladu 80 tisíc kusů.

Výkonnou šéfredaktorkou nového magazínu je Simona Matásková, která dlouhá léta spolupracuje jako dramaturgyně na pořadech Jana Krause – Uvolněte se prosím a nyní Show Jana Krause. Do časopisu bude mimo známého moderátora přispívat také politolog Jiří Pehe, historik Jakub Horák, spisovatel Benjamin Kuras nebo novinářka Pavlína Wolfová.

Sanoma Media rovněž spustila i internetovou podobodu časopisu KRAUS. Web krausmagazin.cz se bude věnovat všemu okolo titulu a bude fungovat spíše jako jeho doprovodná plocha.

Stošedesáti stránkový časopis vyjde čtenáře na 69 korun. Záváděcí cena byla stanovena na 49 korun. V prvním čísle si čtenáři mohou přečíst otevřený dopis prezidentovi Václavu Klausovi nebo rozhovor s fotbalovým brankářem Petrem Čechem.

Štítky dokumentu: Rozhovory YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: