Výdejní boxy Rohlik.cz se rozrůstají v kancelářích, nově jsou přístupné také v nákupních centrech

12. 11. 2019 | redakce
Výdejní boxy Rohlik Point začaly ve velkých office centrech a jako firemní benefit v centrálách Seznam.cz nebo ČSOB. Nyní se více rozrůstají i v obchodních centrech. Nově jsou také v OC Černý Most a Westfield Chodov. Výhodou je možnost objednat i menší nákup od 100 korun s dopravou zdarma.Nový způsob doručování nákupů je deset měsíců od svého spuštění stále populárnější. V současné době je v Praze a v Brně rozmístěno celkem dvacet zařízení Rohlik Point. Kromě soukromých firem jako například Seznam.cz a ČSOB, kde je služba čistě zaměstnaneckým benefitem, stojí boxy i ve větších office centrech metropole, jako jsou Anděl Park na Smíchově, Coral Office centrum v Nových Butovicích a v karlínském Meteoru. Nyní vyrostly i v obchodních centrech a může je tak využít úplně každý. „V září jsme instalovali Rohlik Point do budovy Sazky, Obchodní centrum Černý Most a Westfield Chodov. Další veřejný je navíc umístěný u našeho skladu v Liboci,“ prohlásil Čupr.

Lidé si pochvalují, že si díky Rohlik Point mohou objednat i menší nákup od 100 korun
s dopravou zdarma
. Nemusí se zastavovat v obchodech a trčet v nich ve frontě u pokladny. Už do dvou hodin od objednávky si z boxu vyzvednou tašky a mohou odjet rovnou za rodinou. „Právě jsme ukončili pilotní provoz a služba perfektně plní to, co jsme od ní očekávali. Oproti klasické dovážce z Rohlik.cz je možné si nákup objednat již v hodnotě od 100 korun s dopravou vždy zdarma. Nákup na zákazníky také vždy v rámci daného časového úseků počká, není tedy potřeba se s kurýrem v danou dobu potkat,“ popsal Čupr výhody Rohlik Point.

Jak Rohlik Point vypadá? Zhruba dvoumetrový box je rozdělen na dvě částichlazenou část s mrazákem a nechlazenou. Udržuje tak správnou teplotu pro uložení masa nebo zmrzliny, což je vidět i na obrazovce. Odemyká se unikátním PIN kódem a tašky jsou označeny štítkem se jménem zákazníka.

 

Co si do Rohlik Point lidé nejvíce objednávají? „Velmi oblíbené jsou kancelářské svačinky a rychlé obědy, ale také klasické večerní nákupy, které ocení především ti, kteří se nechtějí po práci stavovat v obchodě nebo kteří dojíždějí do práce autem,“ řekl Čupr. „Nejvytíženější jsou prozatím odpolední objednávky, které si zákazník může vyzvednout od 15:30 až do noci,“ dodal Čupr s tím, že v budoucnosti chce Rohlik.cz instalovat několik set boxů po celé České republice.

Štítky dokumentu: E-Commerce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.