Vznikly první dvě hry na čtečku Kindle

5. 8. 2010 | IKE
Čtečka Kindle už není pouze nástojem pro prohlížení e-knih. Díky Kindle Developement Kit se objevují první aplikace, využívající technologických možností Kindle, ale zaměřujících se i na jiné aspekty, než je původní účel čtečky. Krásným příkladem jsou například hry, které by se mohly stát dalším z pádných důvodů pro nákup.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Čtečka Kindle už není pouze nástojem pro prohlížení e-knih. Díky Kindle Developement Kit se objevují první aplikace, využívající technologických možností Kindle, ale zaměřujících se i na jiné aspekty, než je původní účel čtečky.
Krásným příkladem jsou například hry, které by se mohly stát dalším z pádných důvodů pro nákup. Také s ohledem na cílovou skupinu je Kindle ideální pro hry křížovkářského typu.
Mezi první příklady můžeme zařadit třeba hříčku Every Word, založenou na skládání co největšího počtu slov z omezeného banku písmen. Druhou z nově vzniklých her je pak Shuffled Row, která pro změnu využívá osvědčený způsob, který známe ze hry Scrabble. Obě hry jsou zdarma a o obě již projevili uživatelé nemalý zájem. Pakliže se vývoj her osvědčí, měl by jejich prodej fungovat na principu 30% zisk pro vývojáře, 70% pro Amazon.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: