Windows 8 bude mít online obchod podobný App Store

19. 8. 2011 | VOt
Microsoft na svém blogu oficiálně potvrdil, že operační systém Windows 8 bude mít vlastní online obchod, který uživatelům nabídne různé aplikace.

Společnost Microsoft oficiálně potvrdila, že chystaný operační systém Windows 8 bude mít skutečně internetový obchod, který nabídne různé aplikace jako populární App Store od firmy Apple. V současné době na jeho vývoji pracuje až 35 týmů.


Nedávné spekulace potvrdila technologická společnost na svém nově spuštěném blogu Building Windows 8, kde postupně odkrývá další a další informace o chystaném produktu. V prvním blogovém příspěvku rovněž oznámila, že bude nový operační systém k dispozici ve stovce jazykových mutací, včetně češtiny.


Zavedení internetového obchodu není ale velkým překvapením. Microsoft si už online prodej aplikací vyzkoušel u Windows Phone 7. V České republice však bohužel nebyl nákup možný.

 

Zdroj: www.techcrunch.com
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace Online PR
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.