Workshop: Probuďte svůj mozek s Ivanem Pilným

19. 3. 2013 | Petr Michl

Využívat svůj mozek naplno je cíl, o který se mnoho z nás snaží, ale přitom to dokáže jen zlomek lidí. Tu nejlepší inspiraci pro další a úspěšnější využití potenciálu vašeho mozku vám může přinést workshop „Máte na víc! Probuďte svůj mozek", který pořádá BizBooks u příležitosti vydání stejnojmenné knihy dlouholetého podnikatele v IT byznysu, bývalého generálního ředitele Microsoft ČR a investora známého i z TV pořadu Den D, Ivana Pilného. Akce není nicméně jen představením knihy, je to regulérní workshop, kde se podělí o své znalosti řada dalších odborníků. Bonusem je, že celé setkání je zdarma.


Program akce:

14:00  - Zahájení workshopu
14: 15 - Přednáška Ivana Pilného spojená s představením nové knihy
14: 45 - Dana Steinová, terenérka paměti
15: 15 - Coffee break s hromadnou myšlenkovou mapou pod vedením lektora Jaroslava Homolky
15: 30 - Jiří Šlédr, sportovní psycholog
16: 00 - Tomáš Zdechovský, specialista na neuromarketing
16: 30 - Slavnostní založení knihy do fondu NTK

Přednášející:

Ivan Pilný

Prosadil se zejména na poli informačních a komunikačních technologií jako úspěšný manažer a podnikatel. Teď tvrdí, že zkouší dělat to, co ho baví. Postavil se před zrcadlo a zjistil, že jej zajímá vlastní mozek. V rámci přednášky se pokusí získané poznání rozšířit i na vaše mozky.

Tomáš Zdechovský

Mediální analytik a krizový manažer, který se  od roku 2007 intenzivně věnuje výzkumu a tréninku mozku politiků, businessmanů a sportovců. V roce 2009 založil první neurolaboratoř ve střední Evropě a je autorem řady odborných i populárně naučných článků o tréninku mozku. Pracoval jako poradce předních politiků a firem a v současné době je ředitelem komunikační a PR agentury Commservis.com

Dana Steinová

Iniciovala v polovině 80 let vznik pražské Univerzity 3. věku, v lednu 1993 založila první mezigenerační Univerzitu volného času v ČR a v r. 2004 Experimentální univerzitu pro prarodiče a vnoučata. Vede Centrum celoživotního vzdělávání s 3000 + studenty. Trénování paměti se věnuje od r. 1994, založila Českou společnost pro ténování paměti a mozkový jogging a je stále její předsedkyní. Ovlivnila unikátní formu českého přístupu ke kognitivnímu treninku a propaguje ji u nás i všude ve světě, kde vede kurzy pro trenéry paměti v angličtině.

Jiří Šlédr

Vystudoval FF UK Praha, obor pedagogika-psychologie. Metodik a psycholog Galea Cup týmu, psycholog FED CUP a Winter CUP týmu, psycholog reprezentantů v Davis CUP týmu, psycholog NTC. Poradce vrcholových tenistů ČR i zahraničních.

Kdy: středa 27. 3. 2013 od 14:00

Kde: Národní technická knihovna (Ballingův sál), Technická 6 / 2710 Praha – Dejvice

Využijte výhod registrace na myslenkove-mapy.cz:

  • garantované místo na workshopu
  • prvních 10 registrovaných účastníků obdrží novou knihu Ivana Pilného Mějte na víc! Probuďte svůj mozek
  • pro všechny registrované speciální slevový kupón na nákup knih z e-shopu nakladatelství BizBooks 

 

Štítky dokumentu: E-Commerce Marketingový výzkum

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: