YouTube představuje praktický nástroj pro školy

13. 12. 2011 | BVo
YouTube pro školy je nový nástroj pro učitele a studenty, který jim pomáhá organizovat vzdělavací materiály podle předmětů a zároveň neobsahuje nežádoucí a rušivý obsah.

YouTube přichází s novým nástrojem pro učitele a studenty, který jim pomůže organizovat různé vzdělávací materiály podle témat a školních předmětů. YouTube pro školy zároveň filtruje urážlivý, rušivý nebo nějak nežádoucí obsah.

Aby žáky skutečně nic nerozptylovalo při studiu, byla z těchto videí také odstraněna reklama nebo upoutávky na hudební videoklipy. Příspěvky se nedají ani komentovat nebo doporučovat ostatním.

YouTube společně s učiteli a několika vzdělávacími institucemi pak vytvořil bohatý obsah. K dispozici je až 400 playlistů tříděných podle ročníků a předmětů včetně matematiky, historie, angličtiny nebo společenských věd. Každý učitel má pak možnost vytvořit si vlastní skladbu videí a sdílet je se svými studenty.

Stejně jako většina produktů, je i YouTube pro školy zdarma.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.nytimes.com

Štítky dokumentu: YouTube
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.