Žabka chce umožnit placení složenek

22. 4. 2010 | IKE
Maloobchodní síť Žabka začne od příštího měsíce nabízet službu placení složenek. Společnost Penta Investments již získala nutnou licenci od České národní banky a Žabka se tak stane tepve druhou společností (po České poště), která tuto službu bude nabízet. Podle mluvčího Penty se bude jednat o všechny typy složenek a využít službu bude mít možnost pouze zákazník, který v prodejně utratí minimálně padesát korun.

Zabka, zdroj: www.izabka.cz

Maloobchodní síť Žabka začne od příštího měsíce nabízet službu placení složenek. Společnost Penta Investments již získala nutnou licenci od České národní banky a Žabka se tak stane tepve druhou společností (po České poště), která tuto službu bude nabízet. Podle mluvčího Penty se bude jednat o všechny typy složenek a využít službu bude mít možnost pouze zákazník, který v prodejně utratí minimálně padesát korun. Jedna transakce ho pak přijde na desetikorunu. S informací přišel deník E15.
Žabka má v tuzemsku 101 poboček, které by ráda rozšířila na 150. Je známá především svou dlouhou otevírací dobou a specifickými službami, které nabízí. Kromě možnosti cash backu, dobíjení mobilů a prodeje vstupenek na kulturní a sportovní akce chystá do budoucna i nakupování přes internet a donášku nákupu do bytu.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: