Žena & kuchyně se nově jmenuje Kuchyně.cz

8. 4. 2011 | BrP
Vydavatelský dům Sanoma udělal radikální rozhodnutí a spojil dohromady webový magazín Kuchyně.cz a časopis Žena & kuchyně, nově vzniklý časopis nese název Kuchyně.cz

Vydavatelský dům Sanoma udělal radikální rozhodnutí a spojil dohromady webový magazín Kuchyně.cz a časopis Žena & kuchyně, nově vzniklý časopis nese název Kuchyně.cz a poprvé vyjde pod tímto názvem 13.dubna.

Důvodem pro přejmenování je podle marketingové manažerky Michaely Holické snaha nabídnout časopis širšímu spektru čtenářů a více provázat obsah časopisu s webovou mutací. V obou dvou mutacích zůstává hlavním tahákem pro čtenáře katalog receptů. V segmentu časopisů o vaření zabírala Žena & kuchyně třetí místo. Propojení časopisu s webovou mutací s sebou nese možnost lepšího zacílení na čtenáře a především přidanou hodnotu například pro předplatitele. Uvidíme, jak se vydavatelství podaří tuto výhodu využít.

Zdroj: Mediář.cz

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.