Život v jednom dni - dnes na YouTube od 19:00 s českými titulky

28. 1. 2011 | TMJ
Snímek "Life in a Day" oscarového režiséra Kevina McDonalda, který je složen z autentických záznamů uživatelů ze dne 24. července je po premiéře. Ta se odehrála včera na na festivalu Sundance. Ve stejné době bylo možné film vidět také prostřednictvím vysílání na YouTube.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Snímek "Life in a Day" oscarového režiséra Kevina McDonalda, který je složen z autentických záznamů uživatelů YouTube ze dne 24. července je po premiéře. Ta se odehrála včera na na festivalu Sundance. Ve stejné době bylo možné film vidět také prostřednictvím vysílání na YouTube.

Dnes si na své přijdou čeští uživatelé, kteří si vůli premiéře nechtěli přivstat. Snímek, opatřený českými titulky, bude k vidění dnes od 19:00.

"Život v jednom dni“ je tvořen několika stovkami klipů, které McDonald vybral z 4 500 hodin uživatelských záznamů. Film odráží celou škálu životních situací a příběhů, například video o korejském cyklistovi, který jezdí devět let po různých zemích světa, mladé mamince, která bojuje s rakovinou, nebo ruského vyznavače parkouru, který si z Moskvy udělal hřiště.

Do YouTube experimentu se aktivně zapojili i čeští uživatelé, kteří celkem poslali 472 příspěvků a předstihli tak i země jako je Indonésie, Čína nebo z evropských zemí Maďarsko. Do celovečerního filmu byl z celého světa vybrán také jeden český videoklip kameramana a střihače Sergeje Kondakova, který zachycuje narození žirafího mláděte v Zoo Praha.

Film naladíte přímo zde.

Štítky dokumentu: YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: