Zlatý Středník 2012 vyhlašuje novou kategorii - Appka roku

8. 1. 2013 | Petr Michl
Do soutěže Zlatý středník je nově zařazena kategorie Appka roku, rozšiřuje se tím skupina kategoriií, ve které jsou hodnocena on-line média.

Do soutěže Zlatý středník je nově zařazena kategorie Appka roku, rozšiřuje se tím skupina kategoriií, ve které jsou hodnocena on-line média. Partnerem kategorie Appka roku je Médiář.cz a garantem je Ondřej Aust. Pro kategorii Appka roku bude sestavena samostatná porota. Appky jsou aplikace určené především pro mobilní zařízení a slouží k určitému účelu. Přihlásit do soutěže se lze přes elektronickou přihlášku na www.zlatystrednik.cz.

„Vzhledem k tomu, že Zlatý Středník v letošním roce oslaví 11. narozeniny, je potřeba přidat nové kategorie a obměnit porotu, která tituly hodnotí. Abychom šli ruku v ruce s dobou, ve které rozhodně vzniká více online řešení a digitální svět rychle útočí na tisk, který má ale své nenahraditelné místo, snažíme se pokrýt i tento kanál firemní komunikace,“ řekla Kateřina Borovanská, předsedkyně PR Klubu a garant soutěže Zlatý Středník.

Soutěž firemních publikací Zlatý středník hodnotí tištěná média, on-line média (newslettery, on-line prezentace, appky) a texty. Do soutěže se přihlašují komerční subjekty, subjekty veřejné, neziskové a stání správy. V soutěži hodnotí čtyři samostatné poroty (pro tištěná média, on-line média, pro kategorii Zlatá litera a Appka roku). Do soutěže se za dobu jejího trvání přihlásilo více než 850 firem a agentur a více než 1250 publiací, on-line prezentací, newsletterů a textů.
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: