Známé značky podpoří Světový den boje proti AIDS

29. 11. 2011 | BVo
Společnosti Apple, Nike nebo Converse podpoří charitativní akci Světový den boje proti AIDS, která se tradičně uskuteční 1. prosince. Firmy k této příležitosti představily speciální edici červených produktů.

Lidé po celém světě si každoročně 1. prosince připomínají Světový den boje proti AIDS. Populární světové značky jako je Apple, Nike, Starbucks nebo Converse se rozhodly akci podpořit a uvedly tak na trh speciální edici výrobků, které spojuje červená barva.

Společnost Apple vytvořila červený kryt na iPhone, iPod Nano nebo iPad. Nike, který se zaměřuje na sportovní oblečení, poskytl červený batoh a bundu. Návrhářka Isabel Marant pak navrhla speciální trička. Peníze získané z prodeje těchto produktů známých firem půjdou na pomoc charitě.

Do světové akce se rovněž zapojí i Bilý dům. K americkému prezidentovi Baracku Obamovi se také připojí zpěvák Bono ze skupiny U2 nebo zpěvačka Alicia Keys.

Světový den boje proti AIDS má za úkol upoutat pozornost na tuto zákeřnou nemoc a seznámit lidi po celém světě s jejími následky.


Zdroj: www.marketingweek.co.uk

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: