ZOOT zavádí službu osobního stylisty

16. 9. 2016 | Petr Michl
Znáte ten pocit, když stojíte před plnou skříní, ale prostě nemáte co na sebe? ZOOT se rozhodl vydat do boje s módní nerozhodností a nákupními dilematy a zdarma začal nabízet služby osobního stylisty.

 

Znáte ten pocit, když stojíte před plnou skříní, ale prostě nemáte co na sebe? ZOOT se rozhodl vydat do boje s módní nerozhodností a nákupními dilematy a zdarma začal nabízet služby osobního stylisty.

Službu osobního stylisty nabízí český ZOOT jak ženám, tak mužům. Ženy si mohou vybrat „kurz“ podle svých aktuálních potřeb, ať už hledají správný outfit na speciální příležitost nebo chtějí poradit, co zvolit pro svůj typ postavy. Muži mají výběr usnadněný a stačí jim tak jen jednoduše zavolat o „stylingovou“ pomoc.

Možnost využít osobního stylistu při nákupu na ZOOTu jsme nejdříve nabídli našim VIP zákazníkům. Během prvního týdne jsme zaznamenali přes 40 objednávek, což jasně značí, že lidé mají zájem módu nejen nakupovat, ale uvítají i stylistickou radu. Do konce září tuto službu zpřístupníme všem našim zákazníkům,“ říká Pavlína Louženská, marketingová ředitelka ZOOTu.


Jedna ze stylistek ZOOTu, Gábina Koutská, v akci.

O spokojenost zákazníků se postará team zkušených stylistek, který se po vyplnění kontaktních údajů ozve do tří pracovních dnů. Služba osobního stylisty je zdarma a funguje stejně jako nákup na ZOOTu. „Zákazník si online vybere „kurz“, stylistka mu zavolá, zjistí míry, oblíbené barvy a požadovaný styl, případně si vymění nějaké fotky a na základě toho objedná konkrétní kusy. Potkají se poté na výdejně, kde si zákazník vše vyzkouší a rozhodne se, jestli něco chce, nebo ne." přibližila pro Marketing Journal celý proces mluvčí ZOOTu, Andrea Burgerová.

Projekt byl spuštěn se dvěma stylistkami, ale s nárůstem oblíbeností služby se tým rozšíří. Už nyní je v pohotovostním režimu další stylista.

Štítky dokumentu: E-Commerce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.