PŘÍPADOVÁ STUDIE

PR KOMUNIKACE OČNÍ KLINIKY

LEXUM

O PROJEKTU

Nejlepší investice? Vzdělání nebo cestování? Někdo odpoví NFT, jiný S&P 500 a ten další nemovitosti. Možná...  

Ovšem dle našeho názoru je nejlepší investice do vlastního zdraví. Jednou z takových může být léčba oční vady na oční klinice Lexum 

Klinice Lexum poskytujeme komplexní služby PR agentury od roku 2019. Pomocí PR aktivit posilujeme brandawareness prostřednictvím stovek mediálních výstupů.

PR KOMUNIKACE OČNÍ KLINIKY
PR KOMUNIKACE OČNÍ KLINIKY

CO JSME DOKÁZALI

Prosazujeme profilové rozhovory a články o moderních možnostech léčby, úspěšnosti zákroků, trendech v oční medicíně s představiteli této oční kliniky. Ve spolupráci s pacienty chystáme jejich příběhy o prodělané léčbě a především o zlepšení kvality jejich života po úspěšném zákroku. 

Poskytujeme novinářům plnohodnotný informační servis. Každou otázku obratem zodpovíme. Poskytneme odpovídající data k léčbě nebo k onemocnění. Zprostředkujeme vyjádření odborníka k dané problematice.  

Vedle výše uvedeného pro PR kampaně připravujeme veškeré tiskové zprávy, infografiky, citace odborníků, poradny pro čtenářeZajišťujeme vystoupení odborníků v televizních i rozhlasových pořadech. Ve spolupráci s vydavateli připravujeme speciální formáty. Tvoříme obsah pro sociální sítě, prezentujeme brandLexum i v outdooru, účastníme se eventů. 

PR služby máme v krvi a na to, jak umíme digitální komunikaci a tvorbu obsahu, se můžete podívat v další případové studii. 

Další případové studie služby PUBLIC RELATIONS