"Následujte sovu" říká J. K. Rowlingová

23. 6. 2011 | ZeB
Před chvílí J. K. Rowlingová odhalila na serveru YouTube novou tajemnou stránku Pottermore.

Pottermore, nová tajemná webová stránka, která byla vytvořena J. K. Rowlingovou, autorkou série knih o Harry Potterovi, je online centrem pro vše, co souvisí s tématem Harryho Pottera. Před chvílí ji sama autorka odhalila na serveru YouTube.

Stránka Pottermore bude nabízet interaktivní zážitek ze čtení knih o Harrym Potterovi. Fanoušci si na ní budou moci koupit i audioknihy a poprvé i knihy Harry Potter ve formátu elektronické knihy.

Stránka ožije až v říjnu, někteří uživatelé do ní budou moci vstoupit dříve. Další podrobnosti o spuštění stránky budou odhaleny na webu 31. července. Rowlingová se na videu však prořekla (je skoro zřejmé, že záměrně) a těm, kteří se nemohou dočkat vstupu na stránku Pottermore poskytla vodítko: „Následujte sovu“.

Předchozí zprávy o tom, že Pottermore je herní stránkou, jsou, zdá se, nesprávné. Rowlingová se o herním prvku ve svém prohlášení nezmiňuje.

Zdroj: www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: YouTube
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.