3 jedinečné tipy, jak udělat přepravu ve firmě ekologičtější

6. 6. 2011 | bN
3 jedinečné alternativy v dopravě, které uvedly společnosti šetrné k životnímu prostředí.

Převod dopravní flotily vaší společnosti na způsob, který je šetrný k životnímu prostředí může být únavným a nákladným procesem. Častokrát však změny přináší i významné úspory nákladů. A navíc také pomůže chránit naši planetu, což je ušlechtilý důvod, které nelze brát na lehkou váhu. Ušlechtilý krok vám také pomůže vyprofilovat vaši CSR.

Přinášíme vám několik příkladů ze zahraničí, kdy společnosti zavedly inovativní způsoby, jak zajistit přepravu tak, aby byla ekologičtější. 

Spoluzakladatel firmy Maine Root Matt Seiler se rozhodl přeměnit svůj Volkswagen Jetta navozilo, které jezdí na bionaftu a může jezdit také na fritovací olej získaný z místních restaurací.


Londýnská taxi služba Radio Taxi Group se nazývá první uhlíkově neutrální taxi službou na světě. Společnost s více než 2 500 tradičními londýnskými taxíky se již před několika lety rozhodla vyvážit veškeré své emise uhlíku.


Společnost Gowalla pod vedením výkonného ředitele Joshe Williamse vybavila všechny své zaměstnance kola své vlastní značky. Každý zaměstnanec má na kole napsané své jméno. Více než polovina zaměstnanců společnosti Gowalla tak dojíždí denně do práce na kole.

Zaznamenali jste podobnou iniciativu u českých společností? Budeme rádi, pokud se s námi podělíte na naší facebookové stránce.

 

Zdroj inspirace a fotografií: www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: