9. networkingová akce Young MBSA s leteckou tématikou

13. 7. 2010 | TZ
Zveme vás na další networkingovou akci Young MBSA, koncipované jako setkání manažerů a podnikatelů s trojnásobným Mistrem ČR v akrobatickém létání Petrem Kopfsteinem na téma LÉTÁNÍ s možností proletu, se koná v sobotu 31. července na Letišti v Letňanech. Zahájení je v 9.30 hod., respektive v 7.00 hod. pro zájemce o prolet na EV 97 Eurostar.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.youngmbsa.cz

Zveme vás na další networkingovou akci Young MBSA, koncipované jako setkání manažerů a podnikatelů s trojnásobným Mistrem ČR v akrobatickém létání Petrem Kopfsteinem na téma LÉTÁNÍ s možností proletu, se koná v sobotu 31. července na Letišti v Letňanech. Zahájení je v 9.30 hod., respektive v 7.00 hod. pro zájemce o prolet na EV 97 Eurostar; předpokládané ukončení akce v cca 14.00 hod. Marketing Journal je mediálním partnerem akce. Pozvánku je možné stáhnout zde.

Na programu neformálního setkání bude krátké představení hostů – akrobatického pilota, reprezentanta ČR v kategorii Advanced a Unlimited, trojnásobného Mistra ČR Petra Kopfsteina a Miroslava Křížka, zakladatele Jazykového institutu Praha a Podnikatelského inkubátoru pro začínající podnikatele a jejich projekty, jehož velkým koníčkem je létání. Právě Mirek Křížek bude pilotovat EV 97 Eurostar, na kterém se mohou zájemci proletět. Pět vylosovaných letí zdarma! Následovat budou besedy a diskuse s hosty.
Program bude proložen bloky speednetworkingu a na závěr hosty čeká volný networking/business mixér.

Program

7.00 – 9.00 možnost PROLETu na EV 97 Eurostar
Zažijte stav beztíže na letounu EV 97 Eurostar. Pilotuje Mirek Křížek.
Pro pět vylosovaných zájemců bude let zdarma.

9.30 PROMÍTÁNÍ, BESEDA, diskuse s Petrem Kopfsteinem
volná DISKUSE, NETWORKING

12.00 pohoštění v restauraci Pilotní klub

ZÁVĚREČNÝ VOLNÝ NETWORKING, BUSINESS MIXÉR

Hosté a průvodci sobotní akce

Petr Kopfstein (1978) – akrobatický pilot
Od roku 2007 je členem Reprezentačního družstva ČR v letecké akrobacii. Vlastní licence: CPL(A), FI, MEP/IR, ACR; akrobatický nálet: 300 hodin, celkový nálet: 800 hodin.
V roce 2009 se zúčastnil Mistrovství Evropy v Polsku v kategorii ADVANCED a umístil se na 10. místě v jednotlivcích a 3. místě v družstvech. Je trojnásobným Mistrem České republiky a vítězem nové soutěže FLYMASTER 2010. Více na www.kopfstein.com a www.youngmbsa.cz

Miroslav Křížek (1979)
Vystudoval VŠE, kde nyní působí jako pedagog. Založil Jazykový institut Praha
(JIPKA) a Podnikatelský inkubátor pro začínající podnikatele a jejich projekty;
nyní Institut rozvoje podnikání při VŠE v Praze. Je členem Young MBSA. Ve
volném čase skáče padákem a pilotuje různé typy letadel – hlavně ultralighty Eurostar, případně Dynamic, občas si zalétá také s Cessnou nebo kluzákem.

Kdy: sobota 31. července 2010, 7.00/9.30 hod. – 14.00 hod.
Kde: Letiště Letňany, Hůlkova 16, Praha 9 - Kbely

Dress code: casual/neformální

Registrace: Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese director@youngmbsa.cz, případně na tel. čísle 777 923 762.
Kapacita je omezena; registraci je potřeba potvrdit do 26. 7. současně s úhradou účastnického poplatku na účet Young MBSA, o. s.

Rozhovory k tématu si budete moci přečíst na http://www.youngmbsa.cz/cs/rozhovory/.

Krátce o Young MBSA

Young MBSA je prestižní a otevřená síť mladých lidí aktivních v managementu, podnikání, vědě, sportu a umění.Young MBSA je nezisková, nevládní a nezávislá organizace sdružující mladé lidi z rozličných oborů. Jsme platforma určená k pravidelnému setkávání, networkingu na národní i nadnárodní bázi, sdílení a výměně informací a zkušeností.
Pro členy připravujeme pravidelné networkingové akce na pozadí poutavých společenských, vzdělávacích, zábavných nebo sportovních aktivit za účasti zajímavých osobností společenského života.
Networkingové akce Young MBSA probíhají v měsíčním intervalu - dle tématu a pozvaných hostů - v Praze, vybraných regionech ČR i v zahraničí. Při organizaci networkingových akcí upřednostňujeme spolupráci s odbornými sportovními a uměleckými sdruženími a regionálními dodavateli služeb. Motivujeme mladé talentované studenty a začínající podnikatele.
Navázali jsme exkluzivní spolupráci s nadnárodní nevládní YES - European Confederation of Young Entrepreneurs (Evropská konfederace mladých podnikatelů).
Další informace na www.youngmbsa.cz.

Štítky dokumentu: Marketing v neziskovém sektoru

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: