Airbnb nabízí nově v Praze k ubytování i zážitky

28. 6. 2017 | Petr Michl
Zaveslovat si na Vltavě s bývalou mistryní světa, prošmejdit zákoutí malého rodinného pivovaru, vytvořit si vlastní krém na pleť nebo originální zápisník ze starých knih a časopisů. To jsou jen některé zážitky, které si nově můžete objednat v Praze přes Airbnb.

Platforma Airbnb spustila prvně svou nabídku Trips v 12 městech světa. Od včerejška se objevují i v Praze pod českým označením Zážitky.

Airbnb touto nabídkou zamýšlí propojit místa, kde jsou cestovatelé ubytováni, s tím, co na svých cestách dělají a lidmi, které u toho potkávají. Z původních 12 měst se nabídka rozšiřuje do dalších 30 a Praha je jedním z nich.

„Spuštění Zážitků v Praze přináší spoustu příležitostí k poznávání skrytých zákoutí našeho krásného města pro zahraniční cestovatele i místní. Airbnb spolupracuje s hostiteli, kteří jsou nadšení pro věc a jsou špičkami v tom, co dělají. Jen díky nim se tu cestovatelé mohou cítit jako doma. Zážitky jsou autentické, rozmanité a doslova kouzelné tím, co umožňují,“ říká Václav Gráf, Trips Market Lead pro Prahu.

Pražští hostitelé v tuto chvíli nabízejí více než 20 Zážitků. Jako ty nejzajímavější Airbnb doporučuje tyto:

Rowin’ PragueHostitelka Daniela je bývalá mistryně světa ve veslování. Vezme vás na projížďku po Vltavě, při které uvidíte světoznámé panorama zcela jinýma očima. Pro Danielu je veslování vášní už přes 20 let a nemůže se dočkat, až vám ukáže Prahu tak, jak jste ji nikdy neviděli.

 

Prague craft brewery tour

Za tímto Zážitkem se vydáte do malého pražského pivovaru, kde vám odborník na výrobu piva Jan ukáže, jak se vaří jedno z nejproslulejších českých piv. Během prohlídky budete mít možnost ochutnat nejen místní pivní speciály, ale i pravou českou kuchyni.

Botanical LabNa tomto workshopu se od botaniků Alexandry a Juliena naučíte využít síly rostlin k výrobě vlastních krémů a “elixírů“. Hostitelé s vámi budou sdílet svou vášeň pro udržitelný životní styl, který je přivedl právě k tajemstvím přírodní medicíny. Kromě toho, že vám přiblíží doslova kouzelné účinky rostlin, si vyrobíte i vlastní přípravky, které vám budou dělat radost i doma.

Notebooks with a SoulZ tohoto workshopu si odnesete originální zápisník vyrobený ze starých českých magazínů, novin, knih a plakátů, který si vlastnoručně vyvážete s využitím tradičních knihařských metod. Váš hostitel Václav se živí designem knih a zároveň je zakladatelem chráněné knihařské dílny SKOBA. Václav vám ukáže léty prověřené tiskařské techniky a s nadšením pro věc a léty praxe vám pomůže si vytvořit designovou a hlavně funkční vzpomínku na Prahu.

Štítky dokumentu: E-Commerce Startup

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: