Airbnb nabízí ubytování v lanovce zavěšené ve výšce téměř 3 kilometrů nad mořem

11. 2. 2015 | Petr Michl
Uvíznutí v lanovce může být námětem pro horor, nikoliv však s Airbnb.Uvíznutí v kabině horské lanovky už bylo v nejednom filmu zobrazeno jako pořádně traumatický zážitek. Portál pro zprostředkování ubytování Airbnb s tím ale nesouhlasí a nabízí přenocování v lanovce  zavěšené v úctyhodné výšce 2 700 metrů nad mořem kdesi nad lyžařským střediskem Courchevel ve francouzských Alpách.

Samozřejmě nejde o obyčejnou kabinu. Byla přeměněna v poměrně luxusní ložnici pro čtyři návštěvníky. V takovou, z které si budete moc užívat dech beroucí výhled a možná se i smát pinožení lyžařů pod nimi. Na druhou stranu milovníci zimních radovánek mají s takovýmto ubytováním téměř jisté, že se ráno dostanou na svah jako první.Cena za nocleh z 6. na 7. března tohoto roku je více než snesitelná, je totiž zadarmo. Respektive zájemci musí do 25. února na stránce Airbnb zažádat o ubytování a sdělit ve 100 slovech, proč by zrovna oni měli být těmi šťastnými.

Airbnb nevytáhlo tuto přitažlivou propagační kartu poprvé. Podobným způsobem již vyhlásilo soutěž o přespání v obchodním domě IKEA v Sydney a ve vyřazeném letadle na letišti Schiphol v Amsterodamu. Fotografie níže vás mohou přesvědčit, že takové ubytování za menší slohové cvičení rozhodně stojí.Zdroj: Airbnb

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: