Aktuálně.cz: Praha chystá další sporný projekt za stovky milionů

25. 1. 2010 | TMJ
Opencard. Řemeslo má zlaté dno. Praha čistá a zelená. To jsou názvy některých propagačních projektů, jež byly v posledních letech realizovány pod taktovkou hlavního města Prahy a které se nevyhly mnohým kritikám a kontroverzím. Teď by k nim měla přibýt další, tentokrát zaměření na propagaci pražských sportovních aktivit.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Opencard. Řemeslo má zlaté dno. Praha čistá a zelená. To jsou názvy některých reklamních kampaní, jež byly v posledních letech realizovány pod taktovkou hlavního města Prahy a které se nevyhly mnohým kritikám a kontroverzím. Teď by k nim měla přibýt další, tentokrát zaměření na propagaci pražských sportovních aktivit.

Na ně bude v letošním roce vyčleněna suma 250 milionů, která by měla mimo jiné pokrýt i veškeré komunikační aktivity. Na otázku, zda má start projektu něco společného s komunitními volbami radnice odpovídá negativně. "To není politická kampaň, ale věcné informování o tom, co Praha pro své obyvatele dělá," prohlásil pro Aktuálně.cz pražský primátor.

Je třeba dodat, že propagační aktivity radnice, které se neomezují ani v době krize, jsou trnem v oku stále více občanů. Například na sociálních sítích se již zformovaly první skupiny, otevřeně kritizující činnost radních. Zda i za nimi stojí politická síla zatím není jasné.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: