Austrálie láká turisty na možnost pořízení GIGA Selfies

9. 10. 2015 | Jakub Hort
Před cestou do Austrálie zahoďte selfie tyčky, protože australská vláda vymyslela skvělou náhradu. GIGA Selfies pro vás budou jedinečnou památkou na dovolenou u protinožců.

Ať už se vám to líbí nebo nebo ne, selfíčka se staly běžnou součástí našeho života. Přední fotoaparáty smartphonů se neustále zlepšují nemluvě o řadě produktů, které si můžeme k tvorbě lepších selfie portrétů pořídit.

Australská vláda se rozhodla tohoto fenoménu využít a pomáhá turistům pořizovat daleko větší a kvalitnější fotografie, které obsahují i prostředí okolo nich a nazvala je GIGA Selfies.

S příslušnou aplikací je třeba se postavit na vyznačené místo. Aplikace vám  pomocí fotoaparátu ve vašem telefonu ukáže, ze kterého směru bude fotografie pořízena, kliknutím spustíte odpočet a po pár vteřinách je GIGA Selfie na světě. Výsledkem je video, které začíná záběrem vašeho obličeje, jako byste pořídili normální selfie, ale obraz se postupně vzdaluje a odhaluje dechberoucí okolní krajinu.

Tato kampaň, jak je vidět ze samotného videa, míří hlavně na japonské turisty, kteří tvoří jeden z hlavních zdrojů australského turismu. Generální ředitel Tourism Australia John O’Sullivan věří, že díky sdílení GIGA selfies na sociálních sítích bude Austrálie v budoucnu cílem mnohem více japonských turistů, než tomu bylo doposud.

Pokud v nejbližší době plánujete cestu k protinožcům, tak nezapomeňte navštívit Surfers Paradise v Queenslandu, protože právě tam je od začátku září možné GIGA selfie pořídit.

Zdroje: PetaPixelEngadget

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: