Aktuálně upravilo fotogalerii a nabízí i 3D snímky

22. 9. 2010 | TAM
Zpravodajský server Aktuálně.cz poupravil vzhled a funkce své fotogalerie. Zároveň s tím nabídl svým uživatelům možnost prohlížet některé ze snímků ve 3D za pomoci speciálních brýlí se skly s barevnými filtry. Nově je rubrika "Obrazem" tónovaná do tmavě šedé, což by mělo sledování fotografií a videí zpřehlednit.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Zpravodajský server Aktuálně.cz poupravil vzhled a funkce své fotogalerie. Zároveň s tím nabídl svým uživatelům možnost prohlížet některé ze snímků ve 3D za pomoci speciálních brýlí se skly s barevnými filtry.
Nově je rubrika "Obrazem" tónovaná do tmavě šedé, což by mělo sledování fotografií a videí zpřehlednit. Fotografie jsou nativně nabízeny ve větším formátu, úpravou prošlo také ovládání galerie za pomoci klávesnice.
Co se týče 3D kolekce fotografií, v současné době server nabízí tři. Kdo nemá speciální brýle, může si o ně zažádat za pomoci SMS zprávy. Brýle ho tak vyjdou na 50 Kč s daní plus cena SMS podle tarifu. Projekt 3D galerie vznikl ve spolupráci se společností NC Computers a působí spíše jako další z úsměvných způsobů, jak se svést na vlně popularity trojrozměrného zobrazování - podobně jako tomu bylo před pár měsíci, kdy v souvislosti s "3D mánií" vycházely některé noviny a časopisy s obrázky upravenými pro 3D sledování.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: